Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Müügitingimused

Müügitingimused

Videokursuse keskkonna Minuterapeut.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Fysiomedica Group OÜ (registrikood 14644758).

Müügilepingu kehtivus, kauba ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest videokursuste ostmisel. Hindades sisaldub käibemaks.

Veebipoes müüdavate kursuste hinnad on märgitud kursuste juurde. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Videokursuse tellimuse vormistamiseks tuleb käivitada videokursuse lehelt ostuprotsess klikkides selle jaoks määratud nupule. Süsteem viib kliendi edasi Thinkifici keskkonda, kus tuleb täita vajalikud väljad ja tasuda videokursuse eest krediit- või deebetkaardiga läbi Stripe keskkonna. 

Makseid vahendab Stripe LTD. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe Stripe keskkonna arvelduskontole, samal hetkel avaneb kliendile ka ligipääs videokursusele (see juhtub loetud sekunditega). 

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Stripe LTD-le ja Thinkifick Inc-le.

Taganemisõigus

Videokursuste ostust ei ole võimalik taganeda ja 14 päevane tagastamisõigus siin ei rakendu. Kui ostsite kogemata vale videokursuse, siis võtke meiega ühendust jaana@minuterapeut.ee 

Vahetame teie videokursuse õige kursuse vastu. Kui hinnas on erinevusi tuleb hindade vahe kliendil tasuda.

Juhul kui oled vaadanud alla 30% videokursuse materjalist ja ei ole sellega rahul maksame sulle raha 100%-liselt tagasi.

Pretensiooni esitamise õigus

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturundus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile jaana@minuterapeut.ee

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Vajad tehnilist abi?

Kui oled hädas videokursuse tellimise või tehnilise poolega, siis saada meile siit sõnum. Tavaliselt vastame 1 tööpäeva jooksul.

    X
    Võta ühendust