Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Tennisisti küünarnukk

Videokursus

Tennisisti küünarnukk

Millele see kursus keskendub?

Küünarvarre sirutajalihased kinnituvad kõõlustega küünarnuki välimisele poolele. Nende kõõluste regulaarne ülekoormus kutsub esile ärrituse, mis väljendub valuna.
 
Antud vigastust esineb kõige enam tennisistidel, aga ka sulgpalluritel, lauatennisistidel ja squashi mängijatel. Igapäevaelus esineb seda vigastust sageli õmblejatel, koristajatel, arvutiga töötajatel jt.
 
Kui füsioterapeut on probleemi lahendanud, siis antud vigastus korduma ei hakka.

KOORMUSE VÄHENDAMINE EI LAHENDA PROBLEEMI

Oodata, et koormust maha võttes ja küünarvarrele rahu andes olukord laheneb, ei ole mõtet, sest probleem jääb ju endiselt alles.

PROBLEEMIL VÕIB OLLA MITU PÕHJUST

Epikondüliidi puhul tuleb vaadata suuremat pilti ning mitte keskenduda ainult küünarvarre sirutajalihastele. Kui näiteks õla piirkonna lihased ei suuda abaluud kontrollida ja stabiliseerida, siis peavad küünarvarrelihased rohkem pingutama ning tekibki ülekoormus ja valulikkus.

ÜHEKORDNE LAHENDUS

Kui füsioterapeut on probleemi lahendanud, siis antud vigastus korduma ei hakka.

Tasuta eelvaade

Play Video

Liitu videokursusega

19€

19€

See videokursus aitab sul viia oma elu tasakaalu ja elada valuvabalt. Füsioteraapia, lihase- ja liigesehooldus ei ole kunagi olnud nii lihtne!

Rahulolugarantii! Kui oled vaadanud kuni 30% videokursusest ja ei jää sellega rahule maksan sulle raha 100% tagasi. 

Vajad tehnilist abi?

Kui oled hädas videokursuse tellimise või tehnilise poolega, siis saada meile siit sõnum. Tavaliselt vastame 1 tööpäeva jooksul.

    X
    Võta ühendust